Domki letniskowe


Szanowni Państwo!

 

Zapraszamy do położonego w samym centrum miasta Hotelu [nazwa firmy].

okolica
okolica

 

 

Nasz hotel stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym, ale cechującym się niewygórowaną ceną. Piękna dzielnica, w której położony jest Hotel [nazwa firmy], w dzień stanowi wspaniałe miejsce do zapoznania się z architekturą naszego miasta, a w nocy zmienia się w tętniące życiem centrum rozrywkowo-kulturalne.

Pokój
Pokój

 

Hotel [nazwa firmy] oferuje miejsca w pokojach o różnej wielkości, których cena zadowoli każdego klienta. Dla oszczędnych turystów udostepniamy dwa pokoje dwunastoosobowe. Małym grupom i rodzinom oddajemy do użytku pięć pokoi cztero- i sześcioosobowych. Dla turystów oczekujących komfortowych warunków przygotowaliśmy osiem pokoi dwuosobowych, których standard nie odbiega od tego w dużych, renomowanych hotelach.

pokój
pokój

 

Nasze pokoje urządzone zostały w starym stylu, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Łóżka są bardzo wygodne i zapeweniają niezbędny dla snu komfort, także w salach wieloosobowych. Na każdym piętrze znajdują się dwie łazienki: damska i męska. Pokoje dwuosobowe oraz czteroosobowe posiadają oddzielne łazienki. Łazienki ze wspólnym dostępem wyposażone są w toalety, kabiny natryskowe oraz niekrępującą przebieralnię.


 

 

 

Na życzenie gości udostepniamy ręczniki oraz szlafroki. W naszej recepcji można dokonać zakupu środków higienicznych.

hotel
hotel

 

 

Posiadamy także bogate zaplecze gastronomiczne z restauracją i kawiarnią (śniadania, obiady, kolacje, przyjęcia okolicznościowe, sympozja). W niewielkiej odległości od naszego hotelu znajdują się także liczne sklepy spożywcze, wypożyczalnia kaset wideo, piekarnia oraz cukiernia znana z doskonałych wypieków.

 

 

 

 

Do dyspozycji gości oddajemy także całodobowy parking monitorowany oraz piękne tereny rekreacyjne wokół hotelu.

 

 

 

Chcemy, aby pobyt w Hotelu [nazwa firmy] dostarczył naszym gościom samych przyjemnych wspomnień.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

y>